راهنمای خرید بهترین صندلی ماشین کودک 2023 +30 مدل ایرانی و خارجی

خرید صندلی ماشین برای کودک و انتخاب از میان مدل های متنوع موجود در بازار می تواند کمی دشوار باشد. این مقاله یک راهنمای جامع + لیست بهترین صندلی ماشین کودک برای شما والدین است تا پس از دانستن نکات لازم برای خرید، مناسب ترین مدل را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

انتخاب سردبیر: بهترین مدل صندلی ماشین کودک

تجربه خریداران و بازخوردهای آن ها پس از خرید صندلی مهم ترین عامل برای شناخت بهترین مدل صندلی است. در این بخش صندلی های با قابلیت خاص را به ترتیب از ارزان به گران به شما معرفی می کنیم. 


صندلی ماشین دلیجان Elite Plus

صندلی ماشین دلیجان Elite Plus

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

این محصول ارزان قیمت ایرانی از نوع صندلی قابل تبدیل است که تا قبل از 9 ماهگی می توان آن را رو به عقب نصب کرد و بعد از آن به صورت رو به جلو نصب می شود. پشتی صندلی آن را می‌توان در سه حالت مختلف خوابیده، نیمه‌خوابیده و نشسته تنظیم کرد. علاوه بر کمربند ایمنی کودک، یک گارد قابل تنظیم دارد. روکش آن نیز قابلیت شستشو و جدا شدن دارد.


صندلی ماشین کودک زویی مدل الگانس

صندلی ماشین کودک زویی مدل الگانس

این صندلی قابلیت ایزوفیکس ندارد و باید به کمک کمربند ماشین آن را وصل نمود اما در عین حال که قیمت بالایی ندارد مجهز به سیستم S.P.S یا Side Protection System است که محافظت کامل سر از کناره در مقابل تصادفات را دارد. کیفیت ساخت و نرمی نشیمنگاه به حدی است که با برندهای خارجی برابری می کند.


صندلی آرتمن بیبی تا 4 سالگی

 صندلی آرتمن بیبی تا 4 سالگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

فریم این صندلی کاملا فلزی است. در ساخت آن از مواد EPP استفاده شده است که در ساخت کلاه ایمنی رانندگان مسابقات حرفه ای کاربرد دارد. برای بالاتر بردن ایمنی در کنار این ویژگی ها، کمربند و سیستم ایمنی قفل کودک محصول شرکت ایتالیایی در آن به کار رفته است.


صندلی ماشین کودک لورلی فوق امن

صندلی ماشین کودک لورلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

این صندلی امن و راحت خارجی دارای استاندارد اروپایی است. اگر ماشین شما قابلیت ایزوفیکس دارد به راحتی به آن متصل می شود. به غیر از ضربه گیر و محافظ جانبی(SPS) قابلیت آنتی شوکر دارد که در تصادفات اجازه نمی دهد به راحتی ستون و درب وارد صندلی شود. با افزودن و کنار گداشتن تشک دوبل می توانید آن را متناسب با جثه فرزندتان تنظیم کنید. تشک آن ضد تعریق و قابل شستشو است. پشتی آن نیز در 5 حالت قابل تنظیم است.


صندلی خودرو چیکو از صفر تا 12 سالگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

برند محبوب Chicco را همه پدر و مادرها به خوبی می شناسند. این صندلی که ویدئو آن را در بالا برای شما به نمایش گذاشتیم، خروجی تمام تخصص کارشناسان این شرکت برای طراحی یک صندلی ایمن، کارا و بادوام برای فرزند شما است.


صندلی ماشین گراکو قابل تبدیل به بوستر صندلی

صندلی ماشین گراکو قابل تبدیل به بوستر صندلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

به جز کمربند 7 نقطه ای، جای لیوانی و قابلیت ایزوفیکس، می توان با بزرگتر شدن کودک قسمت پشتی را جدا نموده و از آن به صورت یک بوستر امن و راحت استفاده نمود. همچنین موقع نصب صندلی درون خودرو تکنولوژی به کار رفته به شما کمک می کند تا از نصب صحیح صندلی به وسیله صدای کلیک اطمینان حاصل کنید.


بوستر صندلی خودرو کودک حامی نو

بوستر صندلی خودرو کودک حامی نو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

این بوستر صندلی کودک فقط 1.4 کیلوگرم وزن دارد. جدا کردن و حمل آن بسیار آسان است. رویه آن به راحتی جدا می شود و قابلیت شستشو دارد. استفاده از بوستر یک راه حل مناسب برای راضی کردن کودکان به سوار شدن در صندلی عقب است تا از ایمنی آن ها مطمئن شوید.


صندلی خودرو کودک نونا با قابلیت چرخش 360 درجه

صندلی خودرو کودک نونا با قابلیت چرخش 360 درجه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

قابلیت 360  درجه بیشتر برای خودروهای شاسی بلند و هاچ بک کاربرد دارد و می توان بدون فشار آوردن به کمر، کودک را برگردانده و پیاده و سوار نمود. پایه ای که جلوی بیس این صندلی ماشین قرار می گیرد برای فیت شدن به کف خودرو و جلوگیری از ضربه در تصادفات بالای 60 کیلومتر بر ساعت کاربرد دارد.


برای دیدن لیست کامل و انتخاب صندلی متناسب با بودجه و سلیقه خود می توانید به لیست کامل صندلی ماشین بچه مراجعه کنید.

انواع صندلی ماشین کودک

احتمالا شنیده اید که به لحاظ ایمنی بهتر است برای بچه های کوتاه تر از 140 سانتی متر، از صندلی خودرو مخصوص کودکان استفاده کنید. اما صندلی مناسب هر سن ویژگی های مخصوص به خود را دارد. صندلی های کمکی ماشین به چهار دسته تقسیم می شوند:

1.صندلی ماشین نوزاد (کریر قابل نصب در خودرو)

صندلی ماشین نوزاد (کریر قابل نصب در خودرو)

اگر برای فرزند تازه متولدشده خود کریر تهیه کنید می توانید با نصب صحیح و رو به سمت عقب خودرو از آن به عنوان صندلی ماشین استفاده کنید. نصب صندلی در حالت رو به عقب برای نوزادان زیر 2 سال بیشترین سطح محافظت را به همراه دارد. این نوع صندلی باید با شیب حدود 45 درجه و به دور از ایربگ ها نصب شود.

کریر ها معمولا به صورت جداگانه خریداری می شوند یا در ست کالسکه بچه موجود هستند و یک وسیله چندمنظوره به حساب می آیند. تقریبا همه کریرها قابلیت نصب در خودرو را به کمک کمربند یا ایزوفیکس دارند. سیت بعضی مدل از کالسکه ها قابلیت جدا شدن دارد که به آن کریکات می گویند. توجه داشته باشید که همه کریکات ها قابلیت اتصال به صندلی ماشین را ندارند و فقط برای جابجایی نوزاد از آن ها استفاده می شود.

2. صندلی ماشین کودک قابل تبدیل (دو منظوره)

صندلی ماشین کودک قابل تبدیل (دو منظوره)

این صندلی های دو منظوره تا زمانی که کودک شما زیر 2 سال است یا کمتر از 9 کیلوگرم وزن دارد، رو به عقب نصب می شود و پس از آن باید به صورت رو به جلو از آن استفاده نمود. تفاوت این مدل با کریر و بوستر در شکل ظاهری آن قابل تشخیص است. این مدل صندلی کاربردی ترین صندلی بین انواع صندلی کودک برای خودرو است.

3. صندلی خودرو کودک هیبرید

صندلی خودرو کودک هیبرید

این نوع صندلی که در واقع یک بوستر با پشتی بلتد است برای کودکان با حداقل دو سال سن یا 10 کیلوگرم وزن مناسب است. با بالا رفتن سن و قد کودک، می توان از آن ها به عنوان بوستر استفاده نمود.

4. صندلی ماشین کودک بالای 3 سال (بوستر صندلی کودک)

صندلی ماشین کودک بالای 3 سال (بوستر صندلی کودک)

کاربرد این نوع صندلی برای کودکان بین 3 تا 8 سال است که نیاز به افزایش ارتفاع روی صندلی خودرو را دارند تا دید بهتری نسبت به اطرافیان و محیط بیرون از خودرو داشته باشند.

ویژگی های مهم در خرید صندلی ماشین بچه

خوشبختانه اکثر سازنده های صندلی مجبورند استانداردهای ایمنی را رعایت کنند. میزان سخت گیری در رعایت قوانین ایمنی و ارگونومی در صندلی ماشین نسبت به صندلی غذای کودک یا میز و صندلی تحریر کودک خیلی بیشتر است. در عین حال بعضی مدل صندلی ها مزیت های بیشتر به همراه دارند و می توان مدت زمان بیشتری از آن ها استفاده نمود. فاکتورهای زیر را باید موقع خرید در نظر گرفت:

 • شاخص های ایمنی

روی بعضی از صندلی های خودرو، علائم و نشانگرهایی تعبیه شده است که نشان می دهد پس از نصب صندلی به درستی و در جای خود محکم شده است. معمولا این نشانگر در قسمت کنار صندلی قابل مشاهده است.

 • راحتی نصب

بسیاری از صندلی های کمکی با استفاده از کمربند یا قفل های موجود در خودروها به آسانی نصب می شوند. نام دیگر این قابلیت ایزوفیکس (Isofix) است. اکثر خودروهای امروزی (البته در سطح جهان) به این قابلیت مجهز هستند. فقط به خاطر داشته باشید که اندازه و وزن صندلی کمکی از میزان قابل تحمل برای کمربند یا قفل صندلی تجاوز نکند.

 • نحوه جاگیری در ماشین

ابعاد و شکل صندلی ها کمی با هم تفاوت دارد. بعضی ها باریک تر و بعضی پهن تر هستند. پس نوع خودرو را در نظر بگیرید.

 • محدودیت استفاده در حالت رو به پشت

همانطور که گفتیم، حالت رو به پشت امنیت بیشتری را برای کودک شما به همراه دارد. بهتر است محدودیت صندلی قابل تبدیل انتخابی شما برای استفاده در این حالت تا حد طولانی تر باشد. و دیرتر آن را به حالت رو به جلو برگردانید.

 • جنس روکش صندلی ماشین کودک

جدا از در نظر گرفتن سلیقه یا فیت شدن صندلی با سایر متعلقات داخل خودرو، به دوام صندلی و قابلیت شستشوی آسان آن هم فکر کنید.

گاهی اوقات پیش می آید در حالتی که کودک در حال خوردن غذا در ظرف غذای بچگانه است، مقداری از آن را روی صندلی ماشین بریزد. هر چند غذا خوردن در حال حرکت برای کودکان خطرناک است و توصیه نمی شود.

 • امکانات ایمنی اضافی

بعضی صندلی ها از امکاناتی مانند ضربه گیر، بالشتک ایمنی و پارچه های با کیفیت تر برخوردارند.

 • صندلی ماشین کودک دست دوم یا نو؟

این احتمال وجود دارد که صندلی با فرسوده شدن دیگر قادر به تامین ایمنی مورد نظر شما نباشد. در عین حال صندلی دست دوم را تنها از شخصی بخرید که اطمینان کافی به او دارید. اگر صندلی در اثر استفاده کثیف شده باشد، پس از مطالعه دفترچه راهنما به دقت آن را بشویید.

بهترین صندلی ماشین کودک کدام است؟

 انواع صندلی کودک برای ماشین را در ابتدای مقاله به شما معرفی کردیم ویژگی های مهم را در بخش دوم برشمردیم. برای انتخاب بهترین صندلی کودک ما از دو جنبه به این پرسش پاسخ می دهیم.

1) بهترین صندلی ماشین به لحاظ نوع صندلی:

برخی والدین ترجیح می دهند برای نوزاد تازه متولدشده از کریرهای قابل نصب در خودرو یا همان نوع اول صندلی استفاده کنند. سپس با بزرگترشدن کودک صندلی بزرگتر بخرند. صندلی های قابل تبدیل به علت سنگینی و نصب پیچیده روی ماشین تا زمانی که کودک کمتر از یک سال دارد، طرفداران کمتری دارد.

توصیه ما به شما صندلی های قابل تبدیل است. صندلی های قابل تبدیل تا مدت ها برای شما عمر می کند. مقرون به صرفه تر هستند. همچنین محکم تر از دیگر صندلی ها به ماشین وصل می شود.

2) بهترین برند صندلی ماشین کودک:

در بازار برندهای متنوع ایرانی و خارجی پیدا می شود که در امکانات، دوام و سطح ایمنی با هم تفاوت دارند. عامل مهم دیگر مسلما میزان هزینه ای است که قرار است برای آن پرداخت کنید. به همین خاطر در پایان مقاله و در دو بخش بهترین صندلی ها را به انتخاب سردبیر و به انتخاب خریداران صندلی به شما معرفی می کنیم.

پاسخ به سوالات متداول

1) روش صحیح نصب صندلی ماشین کودک چگونه است؟

ما در مقاله ای جداگانه به آموزش کامل نصب صندلی ماشین ، کریر و حتی بوستر به کمک عکس و ویدئو پرداخته ایم. همچنین برای راحتی بیشتر، دفترچه راهنمای انواع صندلی خودرو کودک را برای شما گردآورده ایم. با کلیک روی لینک زیر می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

آموزش بستن صندلی ماشین کودک، کریر و بوستر با کمربند و ایزوفیکس

2)قابلیت ایزوفیکس چیست؟

ایزوفیکس یک استاندارد بین المللی برای بستن صندلی کمکی به ماشین است. این سیستم به طور خودکار صندلی کمکی موردنظر شما را به دو گیره فلزی (که نقاط اتصال ایزوفیکس هستند) در میان صندلی خودرو قفل می کند. با کمک این قابلیت دیگر نیازی به استفاده از کمربند ایمنی برای نصب صندلی کودک ندارید و سریع تر صندلی کودک را به صندلی خودرو نصب می کنید.

توجه داشته باشید علاوه بر صندلی که خریداری می کنید، خودروی شما هم باید این قابلیت را داشته باشد. با کلیک روی لینک زیر می توانید آموزش تصویری و ویدئویی را مشاهده فرمایید.

آموزش نصب صندلی ایزوفیکس دار + عکس و فیلم

لیست قیمت صندلی ماشین کودک + عکس و مشخصات

حال که با معیارهای مهم برای خرید صندلی خودرو برای فرزندتان آشنا شدید پیشنهاد می کنیم نگاهی به لیست محصولات منتخب ما بیاندازید. این لیست از بین بهترین صندلی های خودرو موجود در بازار ایران از بین برندهای دلیجان، مکسی کوزی، چیکو، گراکو و … تهیه شده است. در توضیح هر محصول باکس هایی که با علامت نظر خریداران مشخص شده اند، در واقع نظرات خریداران آن محصول است که برای کمک به انتخاب شما نقل قول کرده ایم.

صندلی ماشین دلیجان هابر

صندلی ماشین دلیجان هابر

مشخصات مهم:

 • ابعاد
  55x47x64 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • امکانات و تنظیمات محل قرارگیری
  قابلیت تنظیم چهار حالته پشتی
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)

از خرید جنس ایرانی راضی ام. ایزوفیکس هم داره و مهمتر از اون برای زیر ۹ ماه هم قابل استفاده است.


صندلی خودرو کودک راهبر مید مدل نیکو

صندلی خودرو کودک راهبر مید مدل نیکو

مشخصات مهم:

 • -دارای ضمانت یک ساله
 • – روکش با قابلیت جداشدن و شست‌وشو
 • – دارای پشتی قابل تنظیم در سه حالت
 • – گارد قابل تنظیم و فیکس‌شدن در سه حالت مختلف
 • – قابل نصب روبه عقب مناسب برای نوزادان تا وزن 13 کیلوگرم
 • – قابل نصب روبه جلو مناسب برای کودکان به وزن 9 تا 18 کیلوگرم
 • ابعاد
  64 × 50 × 47 سانتی‌متر

من این کالا رو خریداری کردم . واقعاً کیفیت عالی و خوبی داره همیشه نگران بودم که نکنه نتونه مثل صندلی های خارجی کارایی داشته باشه ولی این کالا کیفیت خیلی خوبی داشت


صندلی کودک بیبی فور لایف مدل ISO 2021

صندلی کودک بیبی فور لایف مدل ISO 2021

مشخصات مهم:

 • ظرفیت وزنی
  25
 • ابعاد
  73x51x48 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • امکانات و تنظیمات محل قرارگیری
  قابلیت تنظیم چهار حالته پشتی
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)

صندلی ماشین دلیجان

صندلی ماشین دلیجان

مشخصات مهم:

من و همسرم تصمیم گرفتیم که این صندلی جدید ایرانی باشه اما در عین حال کمی نگران کیفیتش بودیم ولی باید بگم که با توجه به قیمتش هر دومون از دیدن کیفیت و زیبایی این صندلی غافلگیر شدیم ، من که از دیدن یک کالای تولید کشورم با این کیفیت احساس غرور کردم.

 

 • – روکش با قابلیت جداشدن و شست‌وشو
 • – گارد قابل تنظیم و فیکس‌شدن در سه حالت مختلف
 • – قابل نصب روبه عقب مناسب برای نوزادان تا وزن 13 کیلوگرم
 • – قابل نصب روبه جلو مناسب برای کودکان به وزن 9 تا 18 کیلوگرم

 


صندلی ماشین بچه بیبی لند کامفورت

صندلی ماشین بچه بیبی لند کامفورت

مشخصات مهم:

 • ظرفیت وزنی
  36
 • ابعاد
  63.8x44x53 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • امکانات و تنظیمات محل قرارگیری
  قابلیت تنظیم چهار حالته پشتی
 • رده سنی
  1 تا 12 سال

صندلی بچه نووا

صندلی بچه نووا

مشخصات مهم:

کیفیت ساختش عالیه و طراحیش هم خیلی خوبه. خیلی راحت نصب میشه و خوبیش اینه که حالتهای مختلفی داره. مخصوصا حالت خوابش برای بچه خیلی خوبه و داخلش راحت میخوابه. من یه مسافرت باهاش رفتم با وجود اینکه مدت زمان طولانی داخلش نشسته بود اصلا اذیت نشد و بهونه نگرفت.


صندلی ماشین کودک بیبی لند

صندلی ماشین کودک بیبی لند

مشخصات مهم:

 • نصب رو جلو با کمربند صندلی مناسب سنین 1 تا 4 سال با وزن 9تا18 کیلوگرم
 • نصب رو به جلو با کمربند خودرو مناسب سنین 4 تا 7 سال با وزن 15 تا 25 کیلوگرم
 • نصب رو به جلو با کمربند خودرو مناسب سنین 7 تا 12سال با وزن 22 تا 36 کیلوگرم

این صندلی نسبت به مدل های ایرانی بسیار باکیفیت هست.فقط ایزوفیکس ندارد.


صندلی خودرو کودک دلیجان Airtech

صندلی خودرو کودک دلیجان Airtech

مشخصات مهم:

 • – دارای ضربه‌گیر جهت جلوگیری از آسیب به کودک در حوادث
 • – دارای تشک و بالش
 • – فیکس شدن توسط کمربند ماشین
 • – دارای صندلی ارگونومیک
 • – دارای صندلی بسیار نرم، ساخته شده از فوم سرد

ارتقای کیفیت متریال مثل پلاستیک فریم و روکش صندلی

ارتقای کمربند سری جدید

گارانتی 3 ساله

سه حالت تنظیم تقریبا قشنگ میخوابه


صندلی خودرو کودک چلینو دیتونا

صندلی خودرو کودک چلینو دیتونا

مشخصات مهم:

طراحی و متریال خیلی خوبی داره و تمامی تنظیمات از جمله تنظیم پشت سری،چرخش صندلی،فیکس کمربند و تنظیم زاویه به خوبی و به راحتی انجام میشه . این مدل ایزوفیکس داره اگه ماشینتون قابلیت ایزوفیکس رو داره حتما پیشنهاد می کنم بخرین

 • گروه سنی:از بدو تولد
 • محل قرارگیری سر:دارد
 • اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس):دارد
 • قابلیت شستشو:دارد

صندلی کودک خودرو کیکابو

صندلی کودک خودرو کیکابو

مشخصات مهم:

سيستم حفاظتي SPS در این صندلی وجود دارد و تا وزن 25 کيلوگرم را تحمل می کند.. اتصال صندلی به خودرو به وسلیه کمربند انجام می شود .

 • وزن
  6 گرم
 • گروه سنی
  از بدو تولد
 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد- چهار حالته

صندلی خودرو کودک کیکابو

صندلی خودرو کودک کیکابو

مشخصات مهم:

 • رو به عقب مناسب از بدو تولد تا 9 کیلوگرم. توصیه می شود در قسمت عقب تا 13 کیلوگرم استفاده کنید
 • رو به جلو مناسب از 9 کیلوگرم تا 36 کیلوگرم
 • صندلی نشسته 3 حالته
 • پشتی قابل تنظیم 9 حالته
 • سیستم مهار 5 نقطه ای
 • بالشتک کامل بدنه
 • پارچه های نرم
 • راهنمای نصب صندلی با کمربند ایمنی 3 حاته خودرو
 • دارای ایزوفیکس

صندلی کودک خودرو جیکل

صندلی کودک خودرو جیکل

مشخصات مهم:

میتوان هم با ایزوفیکس و هم با کمربند ماشین صندلی را نصب نمود.

این صندلی با داشتن کمربند پنج نقطه‌ای، کودک را به طور کامل در آغوش می‌گیرد و با محافظت کامل از دست و پای او مانع از پرت شدن از روی صندلی در ترمزگیری ناگهانی می‌شود.

در حالت زاویه خواب کامل، پد های نوزادی در قسمت نشیمن و گردن نوزاد فضای مناسبی برای گردن و ستون فقرات او ایجاد می‌کند.

با رشد کودک ضمن جدا کردن این پدها٬ با تنظیم ارتفاع محافظ سر٬ فضای مناسبی برای استفاده تا 12 سالگی ایجاد می‌شود.

 


صندلی خودرو کودک کیکابو مدل viaggio

صندلی خودرو کودک کیکابو مدل viaggio

مشخصات مهم:

 • ظرفیت وزنی
  12.500
 • ابعاد
  61x49x46 سانتی‌متر
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)
 • رده سنی
  3 تا 12 سال

صندلی خودرو کودک راهبر مید مدل صبا

صندلی خودرو کودک راهبر مید مدل صبا

مشخصات مهم:

هم از لحاظ قیمت و هم استاندارد و أرامش و امنیت برای کودکان عالی دختر من با اینکه کریر خارجی با برند معتبر داره ولی تو این صندلی خیلی أرومتره و وقتی تنهایی رانندگی میکنم اصلا گریه نمیکنه ولذت میبره پیشنهاد میدم اگر دنبال خرید مطممئن تو این رنج قیمت هستید بخرید

 • اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)
  ندارد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • این صندلی کار کریر را برای نوزادان در خودرو انجام می دهد 
 • -دارای برچسب Baby On Board

صندلی کودک و نوزاد چیکو لاکچری

صندلی کودک و نوزاد چیکو لاکچری

مشخصات مهم:

 • دارای لایه های متفاوت مناسب هر سن
 • دارای ایزو فیکس
 • دو عدد جالیوانی همراه محصول
 • دارای دفترچه راهنما
 • قابلیت جداسازی رویه پارچه ای جهت شستوشو

صندلی ماشین کودک دلیجان مدل الیت نیو

صندلی ماشین کودک دلیجان مدل الیت نیو

مشخصات مهم:

 • اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)
  دارد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • – قابلیت نصب رو به عقب برای نوزادان از بدو تولد تا 13 کیلوگرم
 • – قابلیت نصب رو به جلو برای نوزادان از 9 تا 18 کیلوگرم

بسیار محکم و با کیفت و از جنس مرغوب ساخته شده ایمنی بالایی هم دارد.


صندلی خودرو کودک بی بی ماک

صندلی خودرو کودک بی بی ماک

مشخصات مهم:

 

 • سایر توضیحات
  – دارای بالشتک‌های محافظ و کمربند ایمنی
 • – فریم پلاستیکی به ‌همراه روکشی پارچه‌ای
 • – مناسب برای جای‌گذاری صندلی در ماشین با ظرفیت طول و عرضی حدود 46 تا 54 سانتی‌متر
 • – دارای پدهای محافظ و محافظ‌های کناری سر و پهلو
 • – کمربند ایمنی به‌صورت پنج‌نقطه‌ای
 • – دارای پدهای شانه‌ای
 • – دارای دسته در بالای صندلی جهت جابجایی
 • – فیکس شدن توسط کمربند ماشین
 • – دارای صندلی ارگونومیک

 


صندلی خودرو جیکل مدل آرایز

صندلی خودرو جیکل مدل آرایز

مشخصات مهم:

مهمترین مزیتی که داره،پد پشتی نوزاد هست که میتونید از بدو تولد استفاده کنید.اما بیشتر صندلی ماشین ها این پد رو ندارند که باعث میشه قسمت کمر گود باشه و به کمر نوزاد تا ۶ماهگی فشار بیاره.

 • زاویه خواب کامل در 4 وضعیت
 • قابلیت تنظیم محافظ سر تا 9 موقعیت
 • قابل نصب با سیستم ایزوفیکس در حالت روبه جلو
 • قابلیت نصب با کمربند ایمنی در دو حالت
 • دارای دریچه‌های هوا برای جریان هوا برای راحتی بیشتر
 • تست استاندارد اروپایی ECE R44 / 4

صندلی خودرو کودک سایبکس

صندلی خودرو کودک سایبکس

مشخصات مهم:

 • وزن
  7500
 • ظرفیت وزنی
  9-36
 • ابعاد
  67x47x40 سانتی‌متر
 • رده سنی
  9 ماه تا 12 سال

صندلی ماشین کودک آنجل بی بی

صندلی ماشین کودک آنجل بی بی

مشخصات مهم:

تازه خریدم هنوز نصب نکردیم به نظرم خیلی باکیفیته و ظاهر زیبایی داره فقط ای کاش راهنمای نصب این صندلی های ایزوفیکس دار در اختیار مشتریها قرار میگرفت چون نصبش راحت نیست.

 • قابلیت تنظیم پشتی
  دارد – سه حالته
 • ظرفیت وزنی
  36 کیلوگرم
 • اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)
  دارد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • روکش قابلیت جدا شدن

صندلی خودرو کودک ال اله

صندلی خودرو کودک ال اله

مشخصات مهم:

 • 50x40x70 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • امکانات و تنظیمات محل قرارگیری
  قابلیت تنظیم چهار حالته پشتی
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  اتصال امن به صندلی خودرو (ایزوفیکس)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا